KONTAKT

 
 
Kliknij, aby zmienić obrazek
 

Zielonogórski
Ośrodek Kultury

ul. Festiwalowa 3
65-520 Zielona Góra
NIP 929-00-11-719

T. 68 451 10 11
F. 68 451 10 03

zok@zok.com.pl

 

Dyrektor

Agata Miedzińska
agata@zok.com.pl 
tel. 68 451 10 11

Dział Finansowo-Księgowy

tel. 68 451 10 05

Irena Hyża
główna księgowa
irena@zok.com.pl

Aleksandra Medyńska
z-ca głównej księgowej
ola@zok.com.pl

Anna Czajkowska
księgowa
ania@zok.com.pl
 

Dział Administracji i Obsługi

tel. 68 451 10 06

Teresa Czarnecka
kierownik działu
sekretariat, kasa, plakatowanie
teresa@zok.com.pl

Piotr Ofiarski
obsługa i konserwacja
piotr@zok.com.pl

Mirosław Pilarski
zaopatrzenie i transport

Rafał Hahn
administracja i obsługa
rafal@zok.com.pl

Jarosław Woźniak
technik konserwator
jarek@zok.com.pl


Katarzyna Śniecińska
kadry, płace
kadry@zok.com.pl
tel. 68 451 10 01
 

Portiernia
tel. 68 451 10 13

Dział Promocji i Organizacji Imprez

Tomasz Korniluk
kierownik działu
promocja, reklama, organizacja imprez
promocja@zok.com.pl
tel. 68 451 10 11

Agnieszka Hryniewicz
promocja, reklama, kontakt z mediami
media@zok.com.pl
tel. 68 451 10 11

Paweł Stawarz
administracja strony www, fotografia, multimedia
pawel@zok.com.pl
tel. 68 451 10 21
 

Dział Upowszechniania i Animacji Kultury

Mirosław Musioł
kierownik działu
mirek@zok.com.pl
tel. 68 451 10 02

Małgorzata Paszkier
teatr
gosia@zok.com.pl
tel. 68 451 10 00

Dominika Krupa
plastyka
dominika@zok.com.pl
tel. 68 451 10 00

Alicja Roszkowska-Cieślińska
muzyka
alicja@zok.com.pl
tel. 68 451 10 02

Krzysztof Mroziński
muzyka
kris@zok.com.pl
tel. 68 451 10 02