Strona główna / Usługi / Sala widowiskowa

Wynajem sali:

Sala w podscenium - Hydro(za)gadka
(max 180 osób)

  • koncerty, recitale, wykłady, odczyty itp. - 180,00 PLN + VAT / 1 godz. realizacji (montaże, demontaże - za każdą rozpoczętą godzinę 80,00 PLN + VAT)
  • imprezy okolicznościowe (z cateringiem najemcy) - 270,00 PLN + VAT / 1 godz. imprezy (przygotowanie sali, sprzątanie przed i po imprezie - 110,00 PLN + VAT /1 godz.)

Wynajem innych pomieszczeń ZOK wg cen umownych.

Dla instytucji kultury, oświaty, stowarzyszeń oraz współpracujących z ZOK, istnieje możliwość zastosowania zniżki do 30 procent ceny na indywidualny wniosek zainteresowanego.

Przy imprezach współrealizowanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury stosuje się ceny umowne.


 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Wybierz termin i kliknij na dzień tygodnia, aby wyświetlić szczegółowe informacje o wydarzeniach.

POLECAMY

Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilia Miejska

W piątek (15.12) na zielonogórskim deptaku rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który potrwa do piątku (22.12). Swoje stroiki, anioły, haftowane obrusy, ozdoby choinkowe zaprezentują artyści i rękodzielnicy. Nie zabraknie również artykułów potrzebnych do przygotowania i wzbogacenia potraw wigilijnych. Zielonogórzanie będą mogli... [ więcej ]

 
 

XXVIII Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych - prezentacje

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza zespoły ze szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w prezentacjach XXVIII Spotkań Grup Kolędniczych i Jasełkowych, które odbędą się 12 i 13 grudnia 2017 w sali Hydro(za)gadka w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy przesłać do 1 grudnia 2017 na adres:... [ więcej ]