Strona główna / Usługi / Sala widowiskowa

Wynajem sali:

Sala w podscenium - Hydro(za)gadka
(max 180 osób)

  • koncerty, recitale, wykłady, odczyty itp. - 180,00 PLN + VAT / 1 godz. realizacji (montaże, demontaże - za każdą rozpoczętą godzinę 80,00 PLN + VAT)
  • imprezy okolicznościowe (z cateringiem najemcy) - 270,00 PLN + VAT / 1 godz. imprezy (przygotowanie sali, sprzątanie przed i po imprezie - 110,00 PLN + VAT /1 godz.)

Wynajem innych pomieszczeń ZOK wg cen umownych.

Dla instytucji kultury, oświaty, stowarzyszeń oraz współpracujących z ZOK, istnieje możliwość zastosowania zniżki do 50 procent ceny na indywidualny wniosek zainteresowanego.

Przy imprezach współrealizowanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury stosuje się ceny umowne.


 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Wybierz termin i kliknij na dzień tygodnia, aby wyświetlić szczegółowe informacje o wydarzeniach.

POLECAMY

Bajkowa Majówka z ZOK

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza do Parku Piastowskiego i amfiteatru na imprezy majówkowe. 1 maja godz. 12.00 - Park Piastowski - przed siedzibą Zielonogórskiego Ośrodka Kultury - Bajkowa Majówka z ZOK - piknik. W programie m. in.: koncert młodych wokalistów ze Studia A i grupy PSTRYK, gry i zabawy rekreacyjne, grochówka z wojskowego... [ więcej ]

 
 

Majówkowo Orkiestrowo - koncert Orkiestry Wojskowej z Żagania

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Orkiestry Wojskowej z Żagania wraz z solistami w ramach tegorocznej Majówki Z ZOK. Na scenie amfiteatru w rozrywkowym repertuarze pokaże się Orkiestra Wojskowa z Żagania wraz z solistami. Została utworzona w 1944 roku w okolicach Rzeszowa na bazie 29. pułku piechoty. W Żaganiu działa od 1949... [ więcej ]