Strona główna / Usługi / Sala widowiskowa

Wynajem sali:

Sala w podscenium - Hydro(za)gadka
(max 180 osób)

  • koncerty, recitale, wykłady, odczyty itp. - 180,00 PLN + VAT / 1 godz. realizacji (montaże, demontaże - za każdą rozpoczętą godzinę 80,00 PLN + VAT)
  • imprezy okolicznościowe (z cateringiem najemcy) - 270,00 PLN + VAT / 1 godz. imprezy (przygotowanie sali, sprzątanie przed i po imprezie - 110,00 PLN + VAT /1 godz.)

Wynajem innych pomieszczeń ZOK wg cen umownych.

Dla instytucji kultury, oświaty, stowarzyszeń oraz współpracujących z ZOK, istnieje możliwość zastosowania zniżki do 30 procent ceny na indywidualny wniosek zainteresowanego.

Przy imprezach współrealizowanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury stosuje się ceny umowne.


 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Wybierz termin i kliknij na dzień tygodnia, aby wyświetlić szczegółowe informacje o wydarzeniach.

POLECAMY

Lato Muz Wszelakich 2017 - program

1 lipca - 31 sierpnia

W tym roku spotykamy się z Państwem już po raz czternasty. Lato Muz Wszelakich to największy, najdłuższy i skupiający ogromną ilość widzów cykl imprez w naszym mieście. Kilkadziesiąt wydarzeń i wykonawców, koncerty, recitale, spotkania z artystami wszelakimi. Zapraszamy do zapoznania się z programem.... [ więcej ]

 
 

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus Zielona Góra 2017

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza w dniach 22 i 23 sierpnia na deptak, który po raz kolejny stanie się sceną dla artystów ulicznych. Festiwal "BuskerBus" odbywający się w ramach Lata Muz Wszelakich, to święto sztuki, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Interdyscyplinarny program przygotowany jest tak, aby każdy mógł znaleźć... [ więcej ]