Strona główna / Usługi / Sala widowiskowa

Wynajem sali:

Sala w podscenium - Hydro(za)gadka
(max 180 osób)

  • koncerty, recitale, wykłady, odczyty itp. - 180,00 PLN + VAT / 1 godz. realizacji (montaże, demontaże - za każdą rozpoczętą godzinę 80,00 PLN + VAT)
  • imprezy okolicznościowe (z cateringiem najemcy) - 270,00 PLN + VAT / 1 godz. imprezy (przygotowanie sali, sprzątanie przed i po imprezie - 110,00 PLN + VAT /1 godz.)

Wynajem innych pomieszczeń ZOK wg cen umownych.

Dla instytucji kultury, oświaty, stowarzyszeń oraz współpracujących z ZOK, istnieje możliwość zastosowania zniżki do 30 procent ceny na indywidualny wniosek zainteresowanego.

Przy imprezach współrealizowanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury stosuje się ceny umowne.


 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Wybierz termin i kliknij na dzień tygodnia, aby wyświetlić szczegółowe informacje o wydarzeniach.

POLECAMY

Tubis Trio - The Truth - koncert

Po wydaniu płyty koncertowej Live In Luxembourg zespół powraca z pierwszą płytą studyjną. „The Truth” jest jego debiutem w holenderskiej wytwórni Challenge Records. Płyta ukazała się 8 września 2017 roku. "To znakomity krążek! Świetne kompozycje. Raz jeszcze okazuje się, że w muzyce, również jazzowej, ważne są melodie. Płyta... [ więcej ]

 
 

"Mój boski rozwód", czyli monodram w Hydro(za)gadce

To wzruszająca, pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Teraz na nowo musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, odnaleźć sens życia i szczęście. Po różnych perypetiach udaje się to jej. Jest to tryumf kobiety, która... [ więcej ]