Strona główna / Aktualności / Koncerty / Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze ogłasza konkurs na bombkę choinkową

Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze ogłasza konkurs na bombkę choinkową

wiadomość z 9 listopada 2017, godz. 14:09
komentarze: 0

Konkurs skierowany jest do dzieci w 3 - 15 lat. Zadaniem konkursu jest przygotowanie przestrzennej pracy - bombki choinkowej dowolną techniką, średnica bombki nie może przekroczyć 10 cm. Każda praca musi posiadać zawieszkę umożliwiającą zawieszenie bombki na choince. Każdy uczestnik może złożyćdo konkursu tylko jedną pracę konkursową.

Praca konkursowa musi być zapakowana w woreczek strunowy, do którego należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Prace należy złożyć osobiście od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 18.00 w terminie od 3 do 30 listopada 2017 r. w siedzibie Centrum Przyrodniczego, lub przesłać pocztą na adres (decyduje data wpływu): Centrum Przyrodnicze ul. Dąbrowskiego 14, 65-021 Zielona Góra.

Prace konkursowe stają się własnością Organizatora i zostaną przekazane na cele charytatywne.

Uroczyste wręczenie dyplomów i ogłoszenie Laureatów nastąpi 9 grudnia 2017 r. w siedzibie Centrum Przyrodniczego o godzinie 15.00. Gala wręczenia dyplomów zostanie uświetniona udziałem wolontariuszy z Fundacji „Dr Clown”.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu znajdującego się w siedzibie Organizatora oraz na stronie Centrum Przyrodniczego.


POLECAMY

Jesienne Spotkania Kulturalne - Autunalia 2017 - konkursy, przeglądy, koncerty

W dniach 13 - 24 listopada spotkamy się na kolejnej edycji Autunaliów. W turniejach i konkursach będą uczestniczyć indywidualnie uczniowie gimnazjów (II i III klasy) i szkół ponadgimnazjalnych. Regulaminy konkursów - poetyckiego, fotograficznego i giełdy artystycznej znajdziecie TUTAJ. Prezentacje uczestników wydarzeń autunaliowych będzie... [ więcej ]

KALENDARZ WYDARZEŃ

Wybierz termin i kliknij na dzień tygodnia, aby wyświetlić szczegółowe informacje o wydarzeniach.