Strona główna / Aktualności / Festiwale / Wasze propozycje muzyczne na Winobranie 2017. Pierwsza gwiazda. Kto to taki?

Wasze propozycje muzyczne na Winobranie 2017. Pierwsza gwiazda. Kto to taki?

wiadomość z 26 lipca 2017, godz. 15:12
komentarze: 0

Po raz kolejny mnóstwo wysłanych maili z propozycjami zaowocowało potwierdzeniem pierwszej gwiazdy Winobrania 2017. Kto to taki? Wasze wysyłane dzień w dzień maile zdecydowanie pomagały nam w rozmowach i negocjacjach z artystami. Prowadziliśmy je na bieżąco analizując Wasze sugestie. W tym roku wachlarz gwiazd był równie szeroki jak w zeszłym. Serdecznie dziękujemy za nadsyłanie nazwisk Waszych muzycznych idoli i walczymy dalej o najlepszy skład na ten rok. Chcemy aby każdy znalazł coś dla siebie i mamy nadzieję ze uda nam się to tak jak w zeszłym roku.
Zatem..:)
 
Miło Nam jest dziś poinformować ze pierwszym potwierdzonym zespołem z energetyczną, charyzmatyczną wokalistką jest RED LIPS :)

PS. Drodzy fani Dawida Kwiatkowskiego. Maili od Was spłynęło najwięcej. Mamy dla Was znakomitą wiadomość. Dawid zagra już 9 września w Żaganiu na Jarmarku Michała. 
 
 
fot. archiwum Red Lips

POLECAMY

Tubis Trio - The Truth - koncert

Po wydaniu płyty koncertowej Live In Luxembourg zespół powraca z pierwszą płytą studyjną. „The Truth” jest jego debiutem w holenderskiej wytwórni Challenge Records. Płyta ukazała się 8 września 2017 roku. "To znakomity krążek! Świetne kompozycje. Raz jeszcze okazuje się, że w muzyce, również jazzowej, ważne są melodie. Płyta... [ więcej ]

KALENDARZ WYDARZEŃ

Wybierz termin i kliknij na dzień tygodnia, aby wyświetlić szczegółowe informacje o wydarzeniach.